PROFESJONALNA FIRMA SPRZĄTAJĄCA

zaufali nam

nasze usługi

Kompleksowe utrzymanie czystości

Utrzymanie czystości w oparciu o umowę o stałej obsłudze obejmuje ustalony harmonogram, dogodne godziny, elastyczny zakres, wykwalifikowany personel, profesjonalny sprzęt, nadzór koordynatora i wysokiej jakości środki czystości.

Sprzątanie poremontowe, doczyszczanie

Realizujemy nawet najtrudniejsze prace w ramach sprzątania poremontowego, pobudowlanego lub doczyszczania zaniedbanych czy długotrwale nieużywanych powierzchni. Sprostamy nawet najbardziej wymagającym zadaniom.

Dezynfekcja ULV

Zamgławiacz ULV (ultra low volume) wyrzuca z siebie dezynfekującą mgłę, która ma kroplę 12 razy mniejszą niż w tradycyjnym opryskiwaczu, płyn zachowuje się jak gaz – nie opada, ale unosi się przez 40 minut w powietrzu, dociera w każdy zakamarek pomieszczenia, a wraz z nim czynnik dezynfekujący.

Prace wysokościowe

Realizujemy pełen zakres prac wysokościowych, mycie okien i elewacji, prace montażowe, zabezpieczenia, wycinkę i pielęgnację drzew, obsługę masztów, a także prace w przestrzeniach tunelowych i zamkniętych.

Pranie wykładzin i tapicerek

Dzięki nowoczesnym urządzeniom marki Kärcher Professional prowadzimy usługi prania zarówno detalicznych elementów jak i dużych powierzchni (krzesła biurowe, kanapy, panele tapicerowane, dywany, wykładziny biurowe), a także serwis i wymianę mat wejściowych.

Obsługa i pielęgnacja terenów zewnętrznych

Prowadzimy obsługa terenów zewnętrznych nieruchomości mieszkaniowych, przemysłowych, komercyjnych. W zakres naszych usług wchodzi koszenie traw, pielęgnacja zieleni, nawadnianie, mycie kostki brukowej, zamiatanie wielkopowierzchniowe, odśnieżanie, wycinka drzew i krzewów.

+ 0 osób
wykwalifikowany personel
0
rok założenia działalności
0 pln
gwarancja polisy OC
JAKOŚĆ
ukończonych zleceń 100%
DOŚWIADCZENIE
14 lat w branży 100%
*ZADOWOLENIE KLIENTÓW
pozytywne referencje 98.5%

*według badania oceny satysfakcji z usług grupy ACS Polska przeprowadzonych elektronicznie marcu 2021r.

NASZE USŁUGI
JAKIE OBIEKTY SPRZĄTAMY?

Prowadzimy obsługę nieruchomości każdego rodzaju. Sprzątamy zarówno niewielkie punkty handlowe i biura MŚP jak również wielkopowierzchniowe hale produkcyjne i magazynowe. Wszędzie tam gdzie potrzebna jest profesjonalna firma sprzątająca, bez względu na skalę zlecenia, sprostamy oczekiwaniom klientów. 

Świadczymy usługi zarówno dla pojedynczych biur jak również pięter oraz części wspólnych biurowców.

Obsługujemy zakłady produkcyjne, również ciężki przemysł, centra logistyczne, hale magazynowe, niewielkie zakłady przemysłowe.

Dla branży HoReCa prowadzimy stałe działy housekeeping, a tak doraźną pomoc w szczycie sezonu turystycznego. Współpraca z nami pomaga zoptymalizować koszty prowadzenia działu sprzątania.

Obsługujemy gabinety lekarskie, centra medyczne, labolatoria, a także apteki i punkty pobrań.

Specjalna oferta dla wspólnot mieszkaniowych, osiedli, spółdzielni i zarządców- świadczymy usługi zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. 

Prowadzimy doczyszczanie mechaniczne szorowarkami Karcher wszelkich obiektów przemysłowych, garaży podziemnych, hal i magazynów. 

Świadczymy usługi utrzymania czystości w obiektach sportowych, siłowaniach, klubach fitness oraz basenach i SPA.

Sprzątamy stale i doraźnie floty samochodowe oraz tabory kolejowe. Naszymi klientami są między innymi czeska spółka Leo Express czy Koleje Małopolskie.

Sprzątamy profesjonalne i kompleksowo placówki edukacyjne różnego rodzaju, od punktów przedszkolnych i klubów malucha, poprzez szkoły językowe, aż na prywatnych szkołach i wyższych uczelniach kończąc. 

co mówią o nas klienci?

Polecam tą firmę ! Profesjonalny kontakt, profesjonalna usługa, wszystko na najwyższym poziomie. Jestem niezwykle zadowolony ze współpracy i obsługi naszego biura.
Tomasz Nowakiewicz
IT Solutions PRH
Firma ACS z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem realizuje zlecone zadania. Prace z zakresu utrzymania czystości biurowca wykonywane są rzetelnie, a obsługę serwisu sprzątającego mogę ocenić, jako fachową i solidną.
Justyna Ziemba
Chillispaces
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą ACS. Nie ma problemów z kontaktem z koordynatorem, pani która dba o czystość w biurze wykonuje swoje obowiązki sumiennie a przy tym jest przemiłą osobą, z którą łatwo współpracować.
Maria Gacek
Montrose Software

Zamów bezpłatną wycenę.

Skontaktujemy się by uzyskać szczegóły i prześlemy wycenę maksymalnie w ciągu 24h.

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych podmiotów grupy ACS Polska z siedzibą w Krakowie.