Referencje

Firma ACS Polska realizuje dla Totalizatora Sportowego Sp. z o.o. w Warszawie Oddziału w Krakowie usługi utrzymania czystości oraz obsługa terenu wokół budynku przy ul. Olszańskiej 5a w Krakowie. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu współpracy, sprawności działania i dobrej komunikacji z pracownikami i przedstawicielami firmy. 

Polecamy firmę ACS Polska jako sprawdzonego wykonawcę, który rzetelnie podchodzi do powierzonych mu obowiązków. 

Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Kierownik Zespołu Administracji

Spółka “Koleje Małopolskie” Sp. z o.o. informuje, że firma ACS od 1.02.2019r do dnia dzisiejszego świadczy usługi w zakresie sprzątania pomieszczeń biurowych przy ul. Wodna 2 w Krakowie oraz Antresoli na Dworcu Głównym w Krakowie. Firma posiada doświadczoną kadrę pracowniczą oraz potencjał techniczny gwarantujący wysoki poziom wykonania usług. Powierzone zadania są wykonywane zgodnie z oczekiwaniami Spółki. 

Spółka Koleje Małopolskie rekomenduje firmę jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego. Firma jest godna polecenia przy realizacji zadań związanych z usługami sprzątania.

Koleje Małopolskie Sp. z o.o.

Dyrektor departamentu Infrastruktury

Po rozpoczęciu współpracy z firmą ACS zdecydowanie potwierdzam fachowość obsługi. ACS odpowiedzialna jest za utrzymania czystości na terenie budynku biurowo usługowego w skład, którego wchodzą część biurowa wraz z zapleczem socjalnym i sanitarnym oraz część usługowa (magazynowa) oraz terenów zewnętrznych, w tym w okresie zimowym. Praca jest wykonywana terminowo i zgodnie z umową. Przebieg współpracy z firmą w pełni nas satysfakcjonuje, firma jest godna polecenia. 

Elit Polska Sp. z o.o.

Kierownik działu Administracji

Chcesz poznać wszystkie referencje?

+48 884 725 366