Najlepsza firma sprzątająca z jaką mieliśmy kontakt i jedyna, która naprawdę solidnie sprząta naszą siedzibę. Jesteśmy bardzo zadowoleni i rekomendujemy ACS jako solidnego wykonawcę. TK Venture
TK Venture
Oprócz kwestii zarządczych i administracyjnych obsługują też teren przyległy, czystość i inne kwestie techniczne i organizacyjne. Bardzo solidna, firma i bardzo uczcciwi ludzie. Gorąco polecamy. R. Nowodworscy
Ryszard Nowodworski
Bardzo dobra i rzetelną firmą ( A do tego bardzo słowna). Praca wykonana bardzo szybko i bez problemów. Ceny, też bardzo przystępne.
Radosław Ocłoń
Our office and product area is incredibly clean!!! Thank You ACS! My team loves YOU!
Venture CC
Polecam tą firmę ! Profesjonalny kontakt, profesjonalna usługa, wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo miłe Panie ! 🙂
Marceli Doniec
Pełen profesjonalizm. Usługi na jak najwyższym poziomie. Dziękuję.
Maciej Kędziera
Bardzo profesjonalnie dbają o naszą siedzibę, która mimo że ma ponad 3000m2 jest zawsze świetnie posprzątana, a teren zewnętrzny jest w świetnym stanie wizualnym (zieleń i chodniki).
Socrates SocialM
Panie bardzo dobrze posprzątały moje mieszkanie, doczyściły plamy, z którymi sama sobie nie poradziłam (zasługa dobrej jakości środków czystości), bardzo szybko i bardzo dokładnie - polecam!
Magdalena Zawora
Najbardziej profesjonalna firma obsługująca nieruchomości jaką znam. Zarządzają naszym budynkiem, dbają o utrzymanie czystości, koszenie trawników, drobne naprawy, są poprostu NAJLEPSI W KRAKOWIE!
beer production ST