ACS Management

zarządzanie apartamentami i obsługa najmu

NASZE USŁUGI
Kompleksowa obsługa.

Prowadzimy obsługę apartamentów będących lokatą finansową naszych klientów. Mamy świadomość, że kluczowym elementem naszej działalność jest optymalizacja finansowa, a więc nie tylko znalezienie stabilnego najemcy, ale także utrzymanie niskich kosztów obsługi nieruchomości.

Jako jedyna z nielicznych firm w branży nie opieramy się o podwykonawców, ale z udziałem pracowników naszych działów obsługi nieruchomości sami prowadzimy obsługę techniczną, serwis sprzątający, księgowość i rozliczenia.

Prowadzimy przejrzyście rozliczenia z najemcami, wspólnotą mieszkaniową i administracją, dostawcami mediów, monitorujemy koszty utrzymania apartamentu, amortyzacji sprzętów i wyposażenia. 

Najemcy, szczególnie korporacyjni oczekują pełnego serwisu np. usług sprzątania. Prowadzimy serwis sprzątający oraz obsługę techniczną co pozwala utrzymać apartament w nienagannej kondycji. 

Prowadzimy promocję oferty wynajmu zarówno kanałami własnymi jak również przy współpracy z biurami nieruchomości i zaufanymi pośrednikami. Następnie prowadzimy negocjację z potencjalnymi najemcami by ostatecznie zawrzeć najkorzystniejszą dla właściciela umowę najmu. 

Przygotowujemy umowę najmu, protokół zdawczo odbiorczy, dokumenty zabezpieczające kontrakt w formie depozytu. Dbamy by zawarta umowa najmu była zgodne z obowiązującymi przepisami i w pełni zabezpieczała interes właściciela apartamentu. 

Przygotowujemy apartament pod względem wizualnym i estetycznym zarówno do sesji zdjęciowych jak również do prezentacji potencjalnym najemcom. Proste, gustowne zmiany w aranżacji często przynoszą wymierne korzyści finansowe. 

Organizujemy remonty, wykończenia wnętrz, przygotowujemy raporty i badanie rentowności, pośredniczymy w transakcjach sprzedaży, weryfikujemy oferty ubezpieczenia nieruchomości, prowadzimy proces ewentualnej ubezpieczeniowej likwidacji szkody. 

06.1.-Tiny-Apartments-kitchen

Wieloletnie doświadczenie jest podstawą sukcesu i stabilności.

Posiadamy ogromne doświadczenie w branży nieruchomości segmentu premium. Znamy potrzeby najemców korporacyjnych, biznesowych i prywatnych. Rozumiemy jak ważna jest obsługa i serwis na najwyższym poziomie. Potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających najemców, a dzięki temu generujemy wysokie przychody obsługiwanych nieruchomości.

Rentowność

Doświadczenie

Profesjonalizm

Skuteczność

Zamów bezpłatną wycenę - jesteśmy do dyspozycji.

Sprawdź nas. zadbamy o twoją nieruchomość.