PROFESJONALNE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

Sprzątanie biur, budynków komercyjnych, obiektów przemysłowych i  magazynowych. 

STAŁE UTRZYMANIE CZYSTOŚCI

Świadczymy usługi kompleksowego utrzymania czystości biur, biurowców, obiektów przemysłowych, magazynowych, handlowych, placówek medycznych, obiektów sportowych i rekreacyjnych, a także hoteli i apartamentów.

JEDNORAZOWE SPRZĄTANIE

Prowadzimy usługi generalnego sprzątania po wykonanym remoncie lub budowie w skład, którego wchodzą sprzątanie ręczne i maszynowe, mycie okien (w tym mycie alpinistyczne), doczyszczanie detaliczne, odkurzanie przemysłowe, pranie wykładzin.

Mechaniczne mycie powierzchni

Pranie wykładzin i tapicerki

Wysokościowe mycie okien i elewacji

Dezynfekcja ULV

Ciśnieniowe mycie kostki brukowej i innych powierzchni

Utylizacja

Jak działamy?

Obsługujemy nieruchomości nieprzerwanie od 2007r. Nasze doświadczenie wynika z wieloletniej praktyki w szerokim spektrum usług dla nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. 

Dbamy o bezpieczeństwo obsługiwanych nieruchomości i powierzonego nam mienia, w tym także danych, do których mają dostęp nasi pracownicy. Na wypadek zdarzeń, na które nie mamy bezpośredniego wpływu jesteśmy ubezpieczeni sumą gwarancyjną 1 000 000 pln

Działamy zgodnie z międzynarodowymi standardami ISSA, które pozwalają na szybkie wdrożenia i rzetelną ocenę realizowanych usług. 

Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu i materiałów eksploatacyjnych. Używamy nowoczesnych i sprawdzonych urządzeń,  dzięki, którym oszczędzamy czas i energię. 

Nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów i ich nieruchomości. Dbamy o to by były szyte na miarę. Zakres i częstotliwość usług mogą być elastycznie kształtowane w zależności od potrzeb 

Zamów darmową wycenę:

2022
rok założenia
1 +
Zadowolonych klientów
0 +
Pracowników i wykonawców

Co mówią o nas klienci? 

Firma ACS z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem realizuje zlecone zadania. Prace z zakresu utrzymania czystości biurowca wykonywane są rzetelnie, a obsługę serwisu sprzątającego mogę ocenić, jako fachową i solidną. Zaangażowanie personelu da się zauważyć każdego dnia podczas wykonywanych czynności.
Justyna Ziemba
Office Manager
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą ACS. Nie ma problemów z kontaktem z koordynatorem, Pani która dba o czystość w biurze wykonuje swoje obowiązki sumiennie a przy tym jest przemiłą osobą, z którą łatwo współpracować.
Maria
Office Manager
Grupa ACS zarządza 12 apartamentami, które należą do mojej firmy. Jestem bardzo zadowolony z obsługi najmu, profesjonalnego podejścia do kwestii prawnych i finansowych. Zawsze na czas otrzymuję raporty, a serwis sprzątający i techniczny jest stale do dyspozycji najemców.
Tomasz Buszyński
CEO

Dla kogo pracujemy?