Zarządzanie nieruchomościami.

ACS Polska powstała w 2007r. Nasze doświadczenie to ponad 13 lat praktyki na rynku nieruchomości w Małopolsce i na Śląsku. W tym czasie prócz zarządzania prowadziliśmy inne przedsięwzięcia w branży nieruchomości, między innymi uczestniczyliśmy w komercjalizacji budynków biurowych, a także realizacji inwestycji mieszkaniowych. W latach 2013 – 2019 zarządzaliśmy również obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi. 

NASZE USŁUGI
Zarządzanie i administracja.

Posiadamy ponad 13 letnie doświadczenie w branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Kompleksowo i rzetelnie realizujemy wszystkie procesy związane z administrowanym budynkiem. Zapewniamy częste i regularne wizyty zarządcy na terenie nieruchomości, profesjonalne zaplecze prawne i finansowa, a także techniczne w zakresie utrzymania czystości i bieżącej eksploatacji. Przygotowujemy plany gospodarcze, uchwały wspólnoty i analizy, a także raporty z bieżącej działalności.

Prowadzimy pełną obsługę księgową oraz obsługę rozliczeń zarówno z dostawcami mediów i usług jak również z kontrahentami, a także windykację i monitoring płatności.

Reprezentujemy wspólnoty i właścicieli nieruchomości na mocy pełnomocnictwa, w formie zarządu powierzonego lub jako administrator (zarządca) nieruchomości. 

Realizujemy usługi w zakresie utrzymania czystości, obsługi technicznej, pielęgnacji zieleni, pogotowia awaryjnego, konserwacji, ochrony. 

Prowadzimy usługi pośrednictwa w wynajmie oraz sprzedaży lokali mieszkalnych i komercyjnych. 

Prowadzimy książkę obiektu, dokumentację przeglądów oraz stanu technicznego, nadzorujemy okres rękojmi i gwarancji, przygotowujemy wzory uchwał oraz regulaminów. 

happy-diverse-couple-using-laptop-while-relocating-into-new-4247819

Nasi klienci czują się bezpiecznie mając pewność, że ich nieruchomości są zarządzane przez profesjonalistów.

Nasi pracownicy to osoby z doświadczenie, które profesjonalnie i rzetelnie podchodzą do powierzonych im obowiązków. Dlatego nasi klienci mają pewność, że ich nieruchomość jest bezpieczna zarówno pod względem prawnym jak i technicznym. Dzięki temu mogą bez przeszkód korzystać ze swojego mieszkania, apartamentu, domu lub kamienicy. 

Budynki Komercyjne

Wspólnoty Mieszkaniowe

Budynki Mieszkalne

Obiekty hotelarskie

Zamów bezpłatną wycenę - jesteśmy do dyspozycji.

Sprawdź nas. zadbamy o twoją nieruchomość.